LETNÍ NABÍDKA MUZEA

LETNÍ NABÍDKA MUZEA 1 Prodloužená otvírací doba (út-pá 9-17 hod., so a ne 13-17 hod.)! RADNICE: kostel sv. Kateřiny, výstava portrétních miniatur, Mnišský dvoreček, expozice gotiky, pohyblivý betlém. HL. BUDOVA: Detektivní hra, Hvězdářská věž. Novinka: letní komentované prohlídky městem - rezervace v Infocentru

☝🏻🌞

Kulturní nabídka chomutovského muzea na červenec a srpen:

V radniční budově můžete navštívit stálé expozice středověkého umění, Mnišský dvorek, výstavu portrétních miniatur a umělecké akty v kostele sv. Kateřiny.

Pro děti bude atraktivní pohyblivý betlém, fotokoutek se středověkými rekvizitami nebo velkoformátové puzzle.

V hlavní budově lze rezervovat termín na detektivní hru nebo vystoupat na Hvězdářskou věž. Též ideální pro rodiny s dětmi.

Novinkou pro letošní léto jsou víkendové komentované prohlídky historického centra města. Rezervace a platba na městském informačním centru.

Užijte si léto a krásné prázdniny.

Letní otevírací doba: denně kromě pondělí.

UT - PA: 9 - 17 h

SO - NE: 13 - 17 h