50 LET CHOMUTOVSKÝCH BÍLÝCH ANDĚLŮ

Plakát Střední zdravotnická škola v Chomutově slaví letos 50 let od svého založení. U příležitosti tohoto významného jubilea Oblastní muzeum v Chomutově ve spolupráci s oslavující školou připravilo výstavu 50 let chomutovských bílých andělů. Výstava představí nejen samotnou školu, ale bude se věnovat také historickému vývoji zdravotnictví a ošetřovatelství ve světě i v chomutovském regionu. Pro školy a rodiny s dětmi jsou připraveny celkem tři atraktivní doprovodné programy na téma zdraví a lidské tělo. V této nelehké době je výstava zároveň i poděkováním všem, kdo působí ve zdravotnictví a pomáhají všem potřebným.
Výstava byla podpořena z projektu regionální historie 2020 Magistrátu města Chomutova.
Vernisáž proběhla dne 12. prosince 2020 v hlavní budově muzea na Palackého 86.

Vytvořeno: 4. 12. 2020
Poslední aktualizace: 14. 12. 2020 14:10