Detektivní hra Krvavé peníze

plakát krvave penizeDetektivní hra ze středověkého Chomutova.

Datum konání: 7. 12. 2021 začátek od 09:00

Místo konání: Oblastní muzeum v Chomutově, hlavní budova , Palackého 86, 43001 Chomutov

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Neuvedeno

Vyšetřování bude zahájeno dne 7. 12. 2021 v hlavní budově Oblastního muzea v Chomutově.

Vydejte se s námi do roku 1543 na Chomutovské tržiště, kde pomocí nápověd odhalíte zločin.

Oblastní muzeum v Chomutově si ve svých výstavních prostorách pro návštěvníky připravilo netradiční edukační hru vztahující se k Chomutovu v první polovině 16. století. Návštěvník se pokusí v roli "vyšetřovatele" vypátrat pachatele neobjasněného zločinu. K tomu bude využívat moderní technologie a různé herní prvky (např. QR kódy, audiovizualizaci nebo hlavolamy). Vyšetřování se bude odehrávat v dobových kulisách raně novověkého Chomutova. Návštěvník se tak přesune do daného období a přirozeně se o něm dozví mnoho informací. Cílem edukační hry je netradičním pojetím přinést návštěvníkům historické poznatky o městě za vlády pánů z Veitmile. V tomto čase město procházelo velmi důležitou etapou svého rozvoje, která je k vidění prostřednictvím mnoha památek až do dnešních dnů.

Vytvořeno: 1. 12. 2021
Poslední aktualizace: 2. 12. 2021 08:35