DETEKTIVNÍ HRA "KRVAVÉ PENÍZE"

plakát krvave penize Staňte se vyšetřovateli, detektivy pátrajícími po zdroji špinavých peněz. Hra vás přenese do středověkého Chomutova, který ovládli penězokazci. Odhalíte je? Dokážete jim jejich provinění?
Neváhejte a pusťte se po stopách jednoho z nejhorších zločinů vrcholného středověku v Čechách! Více info níže.

Datum konání: 7. 12. 2021 - 10. 1. 2025 začátek od 09:00

Místo konání: Oblastní muzeum v Chomutově, hlavní budova , Palackého 86, Chomutov, 43001

Typ akce: ostatní - trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Oblastní muzeum v Chomutově, p. o.

Doba trvání: 1130.6 dní

Poznámka: cena 500/skupina, max. 6 lidí

Detektivní hra je POUZE NA OBJEDNÁNÍ - tel.  775 870 935 nebo 775 872 093.
Minimální věk hráče: 12 let !
Cena: 500,- Kč / skupina
Maximální obsazení skupiny: 6 osob

Vydejte se s námi do roku 1543 na Chomutovské tržiště, kde pomocí nápověd odhalíte zločin.

Oblastní muzeum v Chomutově si ve svých výstavních prostorách pro návštěvníky připravilo netradiční edukační hru vztahující se k Chomutovu v první polovině 16. století. Návštěvník se pokusí v roli "vyšetřovatele" vypátrat pachatele neobjasněného zločinu. K tomu bude využívat moderní technologie a různé herní prvky (např. QR kódy, audiovizualizaci nebo hlavolamy). Vyšetřování se bude odehrávat v dobových kulisách raně novověkého Chomutova. Návštěvník se tak přesune do daného období a přirozeně se o něm dozví mnoho informací. Cílem edukační hry je netradičním pojetím přinést návštěvníkům historické poznatky o městě za vlády pánů z Veitmile. V tomto čase město procházelo velmi důležitou etapou svého rozvoje, která je k vidění prostřednictvím mnoha památek až do dnešních dnů.

Vytvořeno: 1. 12. 2021
Poslední aktualizace: 20. 2. 2024 10:20