VÝSTAVA "BRÁNA RECYKLACE" 22.1.-22.2.2019

Akce je vhodná pro děti

BRÁNA RECYKLACE Vstupte s námi do světa recyklace. Interaktivní a zábavnou formou se dozvíte, jak nakládat s odpady. V rámci výstavy tak uvidíte, co vše se dá vyrobit z recyklovaného skla, papíru, plastů nebo nápojového kartonu. Budete překvapeni, kolik předmětů běžné denní potřeby prodělává již několikátý recyklační cyklus. Cílem výstavy ale není pouze poukázat na význam třídění a recyklace odpadů, ale zamyslet se nad tím, jak minimalizovat vznik odpadu a jak opakovaně a déle staré věci využívat.
Pro oživení a zpestření vystavujeme kontejnery z koncertního turné Tomáše Kluse RECYKLUS, které výtvarně upravila výtvarnice Veronika Richterová. Objednané školní skupiny a družiny mohou nechat prostor kostela rozeznít karaoke písní zmíněného zpěváka.
Program pro školy je možné objednat na janeckova@muzeumchomutov.cz

Datum konání: 22. 1. 2019 - 22. 2. 2019 začátek od 09:00

Místo konání: Oblastní muzeum v Chomutově, kostel sv. Kateřiny, Nám. 1. Máje 1, Chomutov, 430 01

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy