Obsah

Fotografie a videa

Dovolujeme si vás upozornit, že na veškerých akcích Oblastního muzea v Chomutově budou pořizovány obrazové, případně i zvukové, záznamy za účelem dokumentárním, archivačním a tiskovým (v souladu s nařízením Evropské unie o Ochraně osobních údajů). Více naleznete na našich webových stránkách viz kontakty/gdpr/zverejnovani-fotografii-z-akci/.

Děkujeme za pochopení.

25.06.2019

SOUTĚŽ VE VÝSTAVĚ HRY A KLAMY 1

SOUTĚŽ VE VÝSTAVĚ HRY A KLAMY

Milí návštěvníci, od 1.7. máte možnost zúčastnit se soutěže ve výstavě Hry a klamy! Soutěžit může každý, kdo si zakoupí platnou vstupenku do výstavy v termínu 1.-27.7.2019, a splní čtyři jednoduché úkoly v samotné výstavě (soutěž se týká pouze části výstavy v Oblastním muzeu v Chomutově!). Soutěžit se bude o volné vstupenky do liberecké iQLANDIE (1 výherce) a iQPARKU (1 výherce) a další zajímavé ceny s motivem iQLANDIE (celkem 8 drobných cen). Pravidla soutěže obdržíte od průvodců ve výstavě Hry a klamy, hlavní budova muzea, Palackého 86. Více informací k výstavě viz záložka Aktuálně / Výstavy a akce.

Detail

01.06.2019

CENÍK 2019

AKTUÁLNÍ CENÍK SLUŽEB NÁVŠTĚVNÍKŮM

Od 1.6.2019 máme nový ceník, opět rozšiřujeme nabídku návštěvníkům, tentokrát o exkurze do přírody s erudovaným průvodcem. Exkurze jsou určeny nejen pro zvídavé Chomutovany, nadšené turisty, ale také pro další zájmové skupiny i cizince.

Detail

25.04.2019

zlatý džbánek

VÝZVA K NOMINACI NA CENU ZLATÝ DŽBÁNEK

Regionální centrum pro Tradiční lidovou kulturu vyzývá širokou veřejnost ke spolupráci na nominaci tradičního lidového řemeslníka Ústeckého kraje na cenu Zlatý džbánek za zachování a rozvoj lidových tradic. Více na: https://www.muzeum-teplice.cz/oceneni-za-zachovani-a-rozvoj-lidovych-tradic-usteckeho-kraje-zlaty-dzbanek/1124.ocente-s-nami-regionalni-lidove-remeslniky/

Detail

09.04.2019

TÁBOR

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY V MUZEU

Také letos nabízíme atraktivní vyžití pro vaše děti během letních prázdnin. Nechte se inspirovat.

Detail

29.03.2019

DE

GEOLOGICKÝ KABINET

Pro individuální zájmové skupiny, ale také pro školy nabízíme speciální komentované prohlídky depozitáře s různorodým zaměřením podle zájmu, například na určitou oblast (Krušné hory, Podkrušnohorská pánev atp.), na zajímavosti a kuriozity, na drahé a broušené kameny, na paleontologii nebo na obecné téma z oboru. Komentované prohlídky depozitáře jsme schopni realizovat i pro výrazně specifické skupiny návštěvníků (např. nevidomé a slabozraké, děti předškolního věku) záleží na individuální dohodě s kurátorem sbírky. Pokud Vás naše nabídka oslovila, tak neváhejte a obraťte se na Ing. Čestmíra Ondráčka písemně ondracek@muzeumchomutov.cz nebo telefonicky 474 651 251.

Detail

Přesné informace zde :-)

oddeleni/muzejni-pedagogika/

muzejení pedagogika